Vicks VapoRub maść 100 g

cena
20,49 zł
Producent WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER
Pojemność 100 g
Postać leku Maść
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

100 g maści: Mentol 2,75g, kamfora 5g, olejek eukaliptusowy 1,5 g, olejek terpentynowy 5g, tymol, olejek z drzewa cedrowego.

Wskazania

Maść do stosowania w przeziębieniu. Do nacierania: piersi - jako środek łagodzący kaszel, pleców i klatki piersiowej - jako środek poprawiający uczucie komfortu oddychania w katarze.

Działanie

Maść zawiera składniki czynne: kamforę, olejek eukaliptusowy, levomentol, olejek terpentynowy, które łagodzą dolegliwości górnych dróg oddechowych w katarze. Mentol i kamfora łagodzą obrzęk śluzówek małżowin nosowych oraz łagodzą kaszel poprzez działanie łagodnie znieczulające. Olejek eukaliptusowy i olejek terpentynowy działają pobudzająco na wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych, pobudzając odkrztuszanie.

Dawkowanie

Dorośli dzieci powyżej 12 lat: 1 łyżeczkę maści nakładać na klatkę piersiową i plecy 2 do 4 razy dziennie. Dzieci od 5 do 12 lat: 1/2 łyżeczki nakładać na plecy i klatkę piersiową 2 do 3 razy dziennie. Po dokładnym wtarciu maści w skórę zalecany jest lekki masaż. Następnie natartą okolicę należy owinąć czymś ciepłym.

Vicks VapoRub maść 100 g

Marzena

skuteczna maść w walce z katarem i kaszlem polecam

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Vicks VapoRub maść 100 g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone