Vicks SymptoMed 10 saszetek

cena
12,48 zł
Ilość:
Producent TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.
Pojemność 10 szt.
Postać leku Saszetki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancjami czynnymi leku są: 650 mg paracetamolu (Paracetamolum);
15,58 mg fenylefryny wodorowinianu (Phenylephrini hydrogenotartras), co odpowiada 8,21 mg fenylefryny;
4 mg chlorfenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas), co odpowiada 2,8 mg chlorfenaminy.
Pozostałe substancje pomocnicze to: mannitol, sacharyna sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, powidon K30, aromat pomarańczowy (zawiera maltodekstrynę uzyskaną ze skrobi kukurydzianej).

Wskazania

Leczenie objawowe przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

Działanie

Na objawy przeziębienia i grypy wypróbuj saszetki Vicks SymptoMed. To połączenie paracetamolu – substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, fenylefryny – substancji zmniejszającej obrzęk błony śluzowej nosa i chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, zmniejszającej ilość wydzieliny z nosa. Nie daj się objawom przeziębienia i grypy i wypróbuj saszetki Vicks SymptoMed Complete.
 

Dawkowanie

Dorośli: jedna saszetka co 4-6 godzin (cztery do sześciu razy na dobę). Nie należy stosować więcej niż 6 saszetek w ciągu doby.
U pacjentów dorosłych o masie ciała poniżej 50 kg, pacjentów z zespołem Gilberta (rodzinna żółtaczka niehemolityczna), pacjentów odwodnionych, lub pacjentów _z przewlekłą chorobą alkoholową należy stosować następujący schemat dawkowania: jedna saszetka 2-3 razy na dobę w odstępie czasu 6-8 godzin.

Vicks SymptoMed 10 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Vicks SymptoMed 10 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone