Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aerozol do nosa 15ml

cena
16,94 zł
Producent WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER
Pojemność 15 ml
Postać leku Aerozol
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancją czynną jest oksymetazoliny chlorowodorek 0,5 mg/ml. Pozostałe składniki leku: sorbitol, sodu cytrynian dwuwodny, tyloksapol, chloroheksydyny diglukonian, roztwór, kwas cytrynowy bezwodny, suchy wyciąg z aloesu, benzalkoniowy chlorek,-roztwór, L-mentol, acesulfam potasowy, cyneol, L-karwon, disodu edetynian, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona.

Wskazania

Stosowany jest miejscowo w celu obkurczenia naczyń krwionośnych nosa. Wskazany jest przy krótkotrwałym leczeniu objawów niedrożności nosa występującej w przeziębieniu lub zapaleniu zatok (zapalenie kanałów prowadzących do nosa).

Działanie

Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus to aerosol do nosa, który zawiera oksymetazolinę, stosowaną miejscowo w celu obkurczenia naczyń krwionośnych nosa. Zabieg ten zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej, a co za tym idzie pomaga udrożnić nos, ułatwia oddychania oraz zmniejsza ilość dokuczliwej wydzieliny.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 10 lat: 1-2 dawki rozpylone do każdego nozdrza 2-3 razy na dobę. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat: 1 dawka rozpylona do każdego nozdrza maksymalnie 2-3 razy na dobę.

Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aerozol do nosa 15ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aerozol do nosa 15ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone