Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aerozol do nosa 15ml

cena
13,94 zł
Ilość:
Producent WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER
Pojemność 15 ml
Postać leku Aerozol
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancją czynną jest oksymetazoliny chlorowodorek 0,5 mg/ml. Pozostałe składniki leku: sorbitol, sodu cytrynian dwuwodny, tyloksapol, chloroheksydyny diglukonian, roztwór, kwas cytrynowy bezwodny, suchy wyciąg z aloesu, benzalkoniowy chlorek,-roztwór, L-mentol, acesulfam potasowy, cyneol, L-karwon, disodu edetynian, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona.

Wskazania

Stosowany jest miejscowo w celu obkurczenia naczyń krwionośnych nosa. Wskazany jest przy krótkotrwałym leczeniu objawów niedrożności nosa występującej w przeziębieniu lub zapaleniu zatok (zapalenie kanałów prowadzących do nosa).

Działanie

Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus to aerosol do nosa, który zawiera oksymetazolinę, stosowaną miejscowo w celu obkurczenia naczyń krwionośnych nosa. Zabieg ten zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej, a co za tym idzie pomaga udrożnić nos, ułatwia oddychania oraz zmniejsza ilość dokuczliwej wydzieliny.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 10 lat: 1-2 dawki rozpylone do każdego nozdrza 2-3 razy na dobę. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat: 1 dawka rozpylona do każdego nozdrza maksymalnie 2-3 razy na dobę.

Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aerozol do nosa 15ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aerozol do nosa 15ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone