URGO STOP obgryzaniu paznokci & regeneracja 9 ml

cena
25,94 zł
Ilość:
Producent Bio-Profil
Pojemność 9 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Alcohol, Aqua, ethyl acetate, Denatonium benzoate, Ethylcellulose, Ricinius comunis seed oil, Hydroxypropyl chitosan, Tocopheryl acetate.
 

Wskazania

pomaga pozbyć się nawyku obgryzania paznokci i wkładania palców do ust/ssania kciuka; odpowiedni do stosowania od 3. roku życia.

Działanie

URGO Stop obgryzaniu paznokci & regeneracja to bezbarwny, gorzki i nieszkodliwy lakier, który dzięki swojej formule pomaga zapobiegać obgryzaniu paznokci i wkładaniu palców do ust. Pielęgnuje i chroni paznokcie oraz skórki wokół paznokci.

Dawkowanie

wyrobu używa się tak samo jak typowego lakieru do paznokci. Stosuje się go codziennie na czyste i suche paznokcie. Przed zastosowaniem należy usunąć nadmiar lakieru ze szczoteczki przecierając szczoteczkę o brzeg butelki. Szczoteczka pozwala łatwo i szybko pokryć całą powierzchnię paznokcia. Wystarczy cienka warstwa do pokrycia. Powtórzyć operację, jeżeli paznokcie nie zostały pokryte przy pierwszym razie. Lakier jest całkowicie niewidoczny po wyschnięciu. Dla optymalnego działania, aplikuj lakier co najmniej raz dziennie, rano po umyciu rąk. Pozwoli to wydłużyć jego działanie. Produkt może być stosowany ile to koniecznie, w celu uzyskania zregenerowanych i wzmocnionych paznokci.
 

Przeciwwskazania

Nie stosować  w przypadku nadwrażliwości na substancje składowe produktu.
Nie połykać.
Unikać kontaktu z oczami.

URGO STOP obgryzaniu paznokci & regeneracja 9 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt URGO STOP obgryzaniu paznokci & regeneracja 9 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone