URGO Na zniszczone paznokcie 3,3 ml(flakon)

cena
41,18 zł
Producent Bio-Profil
Pojemność 3,3 ml (flakon)
Postać leku płyn

Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Zły stan paznokcia może być spowodowany różnymi przyczynami np.: grzybicą, nieprawidłowym odżywianiem, zmianami hormonalnymi oraz działaniem czynników zewnętrznych (takich jak detergenty, przedłużanie paznokci). Grzybica paznokci dotyka ok. 13% populacji*. Z problemem zniszczonych lub łamliwych paznokci spotyka się coraz więcej kobiet.

Działanie

Dzięki innowacyjnej technologii filmożel® i unikalnemu składowi (Hydroxypropylchitosan, Octopirox®) Urgo na Zniszczone Paznokcie po nałożeniu formuje ochronny stabilizujący film, który chroni paznokieć przed czynnikami mikrobiologicznymi, fizycznymi (wilgoć, uderzenia) oraz chemicznymi (detergenty, rozpuszczalniki).

Hydroxypropylchitosan (HPCH) poprzez wiązania hydrogenowe wiąże się w paznokciu z keratyną co skutkuje:

wzmocnieniem struktury paznokcia

poprawioną penetracją

Dawkowanie

Urgo należy stosować codziennie na czyste i suche paznokcie. Aplikacja jest bardzo łatwa – pędzelek pozwala na idealne nałożenie preparatu na powierzchnię paznokcia, skórę wokół oraz pod zakończenie płytki paznokciowej. Nałożony film jest niewidoczny, bezzapachowy, szybkoschnący i wnika szybko w strukturę paznokcia. Usunięcie go nie wymaga pilniczka, ani zmywacza. Film rozpuszcza się w wodzie, stąd powinien być nakładany po kąpieli przed snem, tak aby maksymalnie długo pozostać na paznokciach.

Urgo na Zniszczone Paznokcie nie jest lakierem. Na ochronną warstwę filmu nałożyć można kolorowy lakier do paznokci. Należy jednak zmyć lakier przed kolejnym nałożeniem preparatu. Skuteczność Urgo na Zniszczone Paznokcie zależy od regularności jego stosowania.

URGO Na zniszczone paznokcie 3,3 ml(flakon)

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt URGO Na zniszczone paznokcie 3,3 ml(flakon) kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone