Unimer Baby NaCl 0,9% płyn, ampułki 5ml, 50 sztuk

cena
9,88 zł
Ilość:
Producent A&D PHARMA POLAND SP.Z O.O.
Pojemność 5 ml x 50 szt.
Postać leku ampułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Chlorek sodu 0,9 g, woda oczyszczona

Wskazania

UNIMER BABY NACL 0,9% to wyrób medyczny chlorku sodu, który wykazuje właściwości oczyszczające i nawilżające. Korzystnie oddziałuje na stan śluzówki nosa w czasie kataru oraz sprawdza się w czasie oczyszczania ran. 

Należy stosować wyrób w ramach pielęgnacji i higieny nosa. Ponadto zaleca się wykorzystywanie go w celu przemywania ran i oczu oraz nawilżania i oczyszczania błony śluzowej nosa w czasie kataru. Można stosować u noworodków od 1 dnia życia, niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Działanie

Unimer Baby to sterylna sól fizjologiczna, bez konserwantów, nie przeznaczona do wstrzykiwania. Stosowanie ampułki soli fizjologicznej jest łatwe, higieniczne i całkiem bezpieczne. 

Wyrób medyczny przeznaczony do użytku miejscowego, działa na bazie chlorku sodu czyli soli fizjologicznej. Charakteryzuje się takim samym stężeniem jak płynu ustrojowe w organizmie. Nie powoduje podrażnień. Zastosowany w czasie nieżytu nosa, nawadnia i oczyszcza błonę śluzową, usuwając związany z przesuszeniem dyskomfort. Ponadto doskonale sprawdza się podczas oczyszczania ran i przemywania oczu. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dzieci.

Dawkowanie

Stosować miejscowo. Zawartość jednej ampułki należy wykorzystywać tylko raz.  

Unimer Baby NaCl 0,9% płyn, ampułki 5ml, 50 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Unimer Baby NaCl 0,9% płyn, ampułki 5ml, 50 sztuk kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone