Ulgix Wzdęcia Speed proszek 8 saszetek

cena
9,63 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 8 szt
Postać leku Saszetki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 saszetka zawiera: 160 mg symetykonu Substancje pomocnicze: dekstroza, aromat cytrynowy, kwas cytrynowy.

Wskazania

stosowany jest: w celu zmniejszenia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach takich jak: uczucie pełności, wzdęcia, odbijanie, ‘burczenie w brzuchu” -  w celu usunięcia piany, gazów i powietrza przed wykonaniem badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej techniką  radiologiczną, ultrasonograficzną i endoskopową.

Działanie

Ulgix Wzdęcia Speed zawiera  symetykon, który posiada zdolność obniżania napięcia powierzchniowego śluzu i pęcherzyków gazów znajdujących się w jelitach. W ten sposób ułatwia usuwanie nadmiaru nagromadzonych gazów w przewodzie pokarmowym.

Dawkowanie

Objawy związane z nagromadzeniem gazów w jelitach, takie jak: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie. Dzieci od 6-go do 14-go  roku życia:  1 saszetka przed lub po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 2 saszetek, co odpowiada 320 mg symetykonu. Dzieci od 14 roku życia i osoby dorosłe: 1 saszetka przed lub po posiłku. W razie potrzeby dawkę można zwiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek, co odpowiada 960 mg symetykonu. Przygotowanie do badań diagnostycznych w obrębie jamy brzusznej. W dniu poprzedzającym badanie: 1 saszetka  3 razy dziennie, w dniu badania: 2 saszetki rano na czczo. Ulgix Wzdęcia Speed zaleca się przyjmować do ustąpienia objawów związanych z nagromadzeniem gazów w jelitach, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Dłuższe stosowanie wyrobu może mieć miejsce tylko po konsultacji lekarskiej.

Ulgix Wzdęcia Speed proszek 8 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Ulgix Wzdęcia Speed proszek 8 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone