Tabletki Emskie z Wadowic 20 tabletek - Krótka data ważności 26-02-2017

cena
7,59 zł
Ilość:
Producent Polski Lek
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Należy stosować preparat celu złagodzenia dolegliwości mających związek z odczuciem suchości w jamie ustnej albo gardle, przebiegających z miejscowo odczuwanym bólem. Zalecany również jako środek ułatwiający odkrztuszanie. Wskazany u osób pracujących głosem, a także innych – przebywających w suchych albo zapylonych pomieszczeniach. Do stosowania u osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Działanie

W skład preparatu wchodzi sól emska, która jest źródłem wielu dobroczynnie działających kationów i anionów. Dzięki postaci roztworu izotonicznego korzystnie oddziałuje na stan śluzówki gardła, jamy ustnej i krtani, zwiększając jej nawilżenie. Ponadto działa alkalizująco i rozrzedzająco wydzielinę. W ten sposób przyczynia się do stymulacji wydzielania śluzu i wspomagania odkrztuszania. Dzięki temu łagodzi kaszel i chrypę. Dodatkowo pozytywnie oddziałuje na pH jamy ustnej.

Dawkowanie

Stosować doustnie, do płukania. Zaleca się płukanie gardła roztworem przygotowanym w wyniku rozpuszczenia 2 tabl. w 200 ml wody. Czynność powtarzać x 2-3/24h.

Tabletki Emskie z Wadowic 20 tabletek - Krótka data ważności 26-02-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Tabletki Emskie z Wadowic 20 tabletek - Krótka data ważności 26-02-2017 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone