Tabcin Trend 12 kapsułek USTAWA!

cena
21,92 zł
Producent BAYER SP. Z O.O.
Pojemność 12 szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 kapsułka zawiera substancje czynne: maleinian chlorfenyraminy 2 mg, chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg, paracetamol 250 mg oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Tabcin Trend stosuje się w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy przebiegających z katarem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok, bólem głowy, uczuciem ogólnego rozbicia, kichaniem, gorączką, drapaniem w gardle i bólem gardła.

Działanie

Preparat złożony o skojarzonym działaniu składników. Chlorfenyramina, substancja przeciwhistaminowa, łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu przeziębienia i grypy. Pseudoefedryna, substancja zwężająca naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa w przebiegu przeziębienia, a tym samym ułatwia swobodne oddychanie. Paracetamol, o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, łagodzi bóle, np. głowy, gardła oraz łagodzi ogólne objawy przeziębienia i grypy.

Dawkowanie

Dorośli: dwie kapsułki jednorazowo. Dzieci 6-12 lat: jedna kapsułka jednorazowo. Dawkę popić niewielką ilością wody. Można powtarzać co 4 godziny, do 4 razy w ciągu doby. Nie zwiększać zalecanej dawki. Nie przyjmować dłużej niż 7 dni.

Dodatkowe

Jednorazowo, maksymalnie można zamówić 2 opakowania!!!

Tabcin Trend 12 kapsułek USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone