SOLbaby Tussi 1+ syrop dla dzieci 100 ml

cena
8,75 zł
Producent Sequoia
Pojemność 100ml
Postać leku Syrop

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Miód (77%), ekstrakt z młodych pędów świerku (20%), ekstrakt z tymianku, palmitynian retinylu, naturalny aromat: ekstrakt z mięty pieprzowej mentha piperita, naturalny aromat: olejek eukaliptusowy, substancja przeciwutleniająca: kwas L-askorbinowy.

Wskazania

Bezpieczne, skuteczne, przyjazne preparaty wspomagające walkę z infekcjami górnych dróg oddechowych. SOLbaby to bezpieczne, skuteczne i przyjazne preparaty dla dzieci powyżej 1. roku życia, które wspomagają walkę z infekcjami górnych dróg oddechowych. SOLbaby to linia naturalnych preparatów opracowanych na bazie miodu, syropu z agawy organic lub izotonicznej wody morskiej z dodatkiem roślinnych ekstraktów, które stanowią źródło naturalnych substancji czynnych i witamin. Syrop SOLbaby TUSSI polecany jest szczególnie na kaszel mokry i suchy oraz niedrożne zatoki.

Dawkowanie

2,5 ml 3-4 razy dziennie. Wstrząsnąć przed użyciem. Syrop należy spożyć bezpośrednio doustnie. Nie należy mieszać preparatu z innymi płynami. Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu.

SOLbaby Tussi 1+ syrop dla dzieci 100 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt SOLbaby Tussi 1+ syrop dla dzieci 100 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone