Smoczek AVENT uspokajający sensitive 6-18m 178/14 1 sztuka

cena
21,45 zł
Producent AVENT
Pojemność 1 szt.
Postać leku smoczek

Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

UWAGA Kolor zamawianej rzeczy wybierany LOSOWO !!!

 

Ortodontyczny, symetryczny i miękki smoczek - Płaski smoczek w kształcie kropli opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka, nawet jeśli smoczek obróci się w buzi. BEZ ZAPACHU I SMAKU:  Przyjazne smoczki silikonowe - Materiał silikonowy nie ma smaku oraz nie wydziela zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej zaakceptuje smoczek. HIGIENA: Higieniczna nasadka na zatrzask, Możliwość sterylizacji, Możliwość mycia w zmywarce. BEZPIECZEŃSTWO: Bezpieczny uchwyt w kształcie pierścienia - Umożliwia łatwe wyjęcie smoczka w dowolnym momencie.

Działanie

Sześć dziurek w tarczy zwiększa komfort dziecka. Ortodontyczne, miękkie i symetryczne smoczki firmy Philips AVENT opracowano z dbałością o naturalny rozwój podniebienia, zębów i dziąseł dziecka. Wszystkie smoczki firmy Philips AVENT są wykonane z silikonu, nie mają smaku ani zapachu. Bez bisfenolu A.

Smoczek AVENT uspokajający sensitive 6-18m 178/14 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Smoczek AVENT uspokajający sensitive 6-18m 178/14 1 sztuka kupili także:

Pregna Plus 30 kapsułek

Pregna PLUS to suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią opracowany według standardów Evidence Based Medicine.
Zawiera rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne ilości kwasu foliowego, żelaza, jodu i witaminy D według najnowszych zaleceń ekspertów. Są to składniki, których pozytywny wpływ jednoznacznie udowodniono. 1 Skład produktu jest wzbogacony o ważne w tym okresie kwasy omega-3, w tym DHA, oraz o biologicznie dostępną formę folianu – MetaPregnaFolic™ (L-metylofolian wapnia), która jest łatwiej i szybciej przyswajana niż kwas foliowy.

Pregna Plus 30 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone