SILICOSAN Żel do pielęgnacji skóry trądzikowej 100ml

cena
33,62 zł
Ilość:
Producent PHYTOMEDICA POLSKA SP.Z O.O.
Pojemność 100 ml
Postać leku Żel

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Aqua, Hydrated Silica, Alcohol, Xanthan Gum, Sorbic Acid, Triclosan

Wskazania

SilicoSan zwalcza trądzik i łojotok, oczyszcza cerę, łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry oraz poprawia wygląd i kondycję skóry. 

Działanie

Koloidalna krzemionka, która jest aktywnym składnikiem SilicoSanu, posiada niezwykłe właściwości. Jedna jej gramocząsteczka ma powierzchnię absorpcyjną większą niż boisko do piłki nożnej i działa jak wielki elektromagnes, który przyciąga i wiąże wszelkie substancje, z którymi się zetknie. Bez trudu może związać bardzo dużą ilość zanieczyszczeń. Wystarczy tylko nanieść niewielką ilość silicosanu na objęty problemem obszar skóry, a cząsteczki koloidu „wyłapią” bakterie, ich toksyny, alergeny, tłuszcz oraz wszelkie inne zanieczyszczenia. Po chwili preparat się zmywa, a wraz z nim wszystkie zanieczyszczenia, które „wyłapał”. Pierwsze efekty pojawiają się szybko, bo już bo kilkukrotnym stosowaniu. Aby jednak uzyskać trwały efekt należy stosować preparat przez ok. 4 - 6 tygodni. SilicoSan, w odróżnieniu od innych preparatów przeciwtrądzikowych, nie zaburza prawidłowej równowagi biologicznej skóry i jest bezpieczny nawet przy długotrwałym stosowaniu.

Dawkowanie

Aby uzyskać trwały efekt należy stosować preparat przez ok. 4 - 6 tygodni. Zajęty przez trądzik obszar skóry należy przemyć ciepłą wodą. Na lekko wilgotną skórę nałożyć cienką warstwę żelu i pozostawić na skórze do wyschnięcia 5-10minut. Spłukać ciepłą wodą. Początkowo stosować 2 razy dziennie przez okolo 4 tygodnie, nastęnie 1 raz dziennie.

SILICOSAN Żel do pielęgnacji skóry trądzikowej 100ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone