SEBORADIN Z NAFTĄ KOSMETYCZNĄ Szampon 200ml

cena
21,98 zł
Producent Seboradin Inter-Fragrances
Pojemność 200 ml
Postać leku Szampon

Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Włosy matowe, pozbawione witalności, bez połysku, osłabione szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiska i promieniami UV. Dla kobiet i mężczyzn.

Działanie

Preparat jest nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnej receptury: nafta + żółtko + olejek rycynowy + cytryna. Zawiera bezwonną naftę kosmetyczną, naturalne wyciągi ziołowe, olejki eteryczne, substancje odżywcze, nawilżające i pielęgnujące, witaminy A, E, F, H’, prowitaminę B5. Jest produktem najwyższej jakości. Stosowany systematycznie przez okres min. 2 -3 tyg. sprawia, że włosy odzyskują blask, witalność, są zregenerowane, odżywione, nawilżone, lśniące, miękkie. Chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Dawkowanie

Nanieść na mokre włosy, intensywnie wmasować w skórę głowy i włosy. Spłukać po 2 min. Do codziennego stosowania. Zaleca się stosowanie łącznie z balsamem i lotionem Seboradin z naftą kosmetyczną. (czcionka Seboradin) Charakterystyczny zapach preparatu pochodzi z naturalnych, aktywnie działających ekstraktów roślinnych. Zapach ten ulatnia się po wysuszeniu włosów.

SEBORADIN Z NAFTĄ KOSMETYCZNĄ Szampon 200ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt SEBORADIN Z NAFTĄ KOSMETYCZNĄ Szampon 200ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone