Scholl Velvet Smooth maska do stóp na noc 60 ml - Data ważności 30-03-2017 WYPRZEDAŻ

Producent Scholl
Pojemność 60ml
Postać leku Maska

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Produkt przeznaczony dla osób, których stopy wymagają regeneracji.

Działanie

Scholl Velvet Smooth maska do stóp na noc działa podczas Twojego snu, aby zapewnić Ci piękne stopy. Nawilża do 24 godzin. Obudź się z bardziej miękkimi stopami. Jej odżywcze składniki, takie jak witamina A i E, Pentavitin, kwasy omega-6 oraz olejek migdałowy zapewniają skórze intensywne i długotrwałe nawilżenie, jak również wspomagają procesy jej regeneracji w ciągu nocy. Pielęgnacja stóp dająca relaks, odprężenie oraz dobre samopoczucie.

Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkładamy w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp. Dzięki nam codziennie możesz cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopam

Dawkowanie

Nałóż maskę i wmasuj w czystą i suchą skórę przed położeniem się do łóżka. Działa i wchłania się jak krem. Nie wymaga spłukiwania.

Przeciwwskazania

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na popękaną, otartą lub podrażnioną skórę. Natychmiast przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry. Unikać kontaktu z oczami. Należy zachować opakowanie na przyszłość. Produkt nie jest odpowiedni dla diabetyków oraz osób ze słabym krążeniem krwi.

Dodatkowe

Zawiera olejek migdałowy. Nie jest odpowiedni dla osób uczulonych na orzechy.

Scholl Velvet Smooth maska do stóp na noc 60 ml - Data ważności 30-03-2017 WYPRZEDAŻ

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Scholl Velvet Smooth maska do stóp na noc 60 ml - Data ważności 30-03-2017 WYPRZEDAŻ kupili także:

Apipulmol syrop na uporczywy i męczący kaszel 2 x 120 ml - Data ważności 31-01-2017 WYPRZEDAŻ

Syrop na uporczywy i męczący kaszel, do stosowania w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych, przeznaczony dla osób dorosłych.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone