SCHOLL Preparat na grzybicę paznokci 3,8ml + Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS

cena
42,97 zł
Ilość:
Producent Scholl
Pojemność 3,8ml
Postać leku płyn

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Leczenie grzybicy paznokci, profilaktyka przeciwgrzybicza 

Działanie

Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji grzybiczych oraz ich nawrotom. Na koniec fazy 1 zmniejszają się przebarwienia płytki paznokcia. Po 9-12 miesiącach (czas całkowitego wzrostu płytki paznokcia) przebarwienia znikną i paznokcie wracają do normalnego stanu bez śladów infekcji grzybiczej. Unikalny płyn wnika w strukturę paznokcia i stwarza niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów w samym źródle infekcji, tworzy film ochronny zapobiegający rozprzestrzenianiu się infekcji

Dawkowanie

Faza 1 – etap leczniczy (4 tygodnie) – niszczone są grzyby powodujące grzybicę paznokci

- Raz w tygodniu spiłuj powierzchnię zainfekowanego paznokcia (każdy pilniczek używać tylko 1 raz)

- Nakładaj preparat przeciwgrzybiczny w postaci płynu codziennie

- Czynność powtarzać przez kolejne 3tygodnie

Faza 2 – etap ochronny (9 miesięcy) – zapewnia ochronę przed rozprzestrzenianiem się infekcji, zapobiega nawrotom zakażenia. Preparat należy nakładać pędzelkiem na zainfekowane paznokcie raz w tygodniu przez okres 9 miesięcy lub do czasu gdy przebarwienia odrosną i pojawi się nowa płytka paznokcia

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Dodatkowe

SCHOLL Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS 

Wskazania - Preparat przeznaczony jest dla osób aktywnie uprawiających sporty, a także dla wszystkich, którzy korzystając z basenu narażeni są na zarażenie się grzybicą.

Działanie - Łączy w sobie działanie dezodorujące, odświeżające i przeciwgrzybiczne. Aktywnie zapobiega poceniu się stóp i przeciwdziała tworzeniu się zmian na skórze.  Dezodorant Scholl do stóp jest preparatem o potrójnym działaniu:

1. regularnie stosowany zapobiega grzybicy stóp

2. skutecznie zwalcza przykry zapach

3. utrzymuje stopy suche i świeże przez cały dzień.

SCHOLL Preparat na grzybicę paznokci 3,8ml + Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt SCHOLL Preparat na grzybicę paznokci 3,8ml + Dezodorant do stóp 3w1 GRATIS kupili także:

Miody Polskie miód naturalny spadziowy 400 g

Miód spadziowy to miód powstający – inaczej niż większość – nie z nektaru lecz ze spadzi, będącej mieszaniną wydzieliny owadów żerujących na liściach i igłach drzew z ich sokiem komórkowym. Posiada niezwykle przyjemny zapach. Ze względu na rzadsze od innych pożytków występowanie spadzi należy do najbardziej poszukiwanych i zarazem najdroższych miodów. Miód spadziowy ma nieco korzenny aromat. W smaku mniej słodki, ale bardzo delikatny. Krystalizuje stosunkowo wolno, uzyskując postać średnioziarnistą. W zależności od rodzaju spadzi przyjmuje kolor od ciemnożółtej i ciemnozielonej, aż po brązową. Zawiera o wiele więcej substancji czynnych niż inne miody, w tym m.in.: żelazo, potas, wapń, fosfor i magnez. Dzięki swoim składnikom miody tego gatunku wykorzystywane są w przemyśle farmaceutycznym.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone