Scholl ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry stóp 50 ml

cena
23,56 zł
Ilość:
Producent Scholl
Pojemność 50ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

4,9% potassium hydroxide, aqua, propylene glycol, PEG-8

Wskazania

Scholl Ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry 50 ml
- skóra bardziej miękka w dotyku już po 1 zastosowaniu
 
Scholl Ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry to rewolucyjny sposób na szybkie i delikatne usuwanie twardej i zrogowaciałej skóry stóp już po pierwszej aplikacji. Płyn zmiękcza twardą skórę stóp a dołączona do opakowania szpatułka zapewnia dokładne i bezpieczne jej usunięcie.
 
Scholl zna się na stopach i wie jak są dla Ciebie ważne. Dlatego tak wiele wysiłku wkładamy w tworzenie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie pielęgnacji stóp i obuwia. Dzięki nam możesz codziennie cieszyć się zdrowymi, pięknymi i zadbanymi stopami.

Działanie

Skóra bardziej miękka w dotyku już po 1 zastosowaniu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Dawkowanie

Przed zastosowaniem przeczytaj ostrożnie instrukcję użycia. Produkt stosować w łazience aby wygodnie umyć stopy po zastosowaniu.
Krok 1:
Trzymając butelkę pionowo ostrożnie odkręć nakrętkę. Nalej roztwór na bawełniany wacik tak, aby go dokłanie zmoczyć. Ponownie nałóż nakrętkę.
Krok 2:
Umieść nasączony bawełniany wacik na twardej skórze lub odcisku i natychmiast spłucz ręce. Pozostaw nasączony wacik na skórze przez maksimum 6 minut w zależności od grubości twardej skóry lub odcisku. W przypadku kiedy wacik dotknął zdrowej skóry dokładnie spłucz z niej produkt.
Krok 3:
Zdejmij wacik, wyrzuć go i natychmiast opłucz ręce. Przy pomocy szpatułki dołączonej do opakowania delikatnie usuń zmiękczoną skórę.
Po użyciu, dokładnie umyj ręce i stopy. Szpatułkę umyj, osusz i schowaj w bezpieczne miejsce.

Zużyć w ciągu 6-ciu miesięcy od otwarcia.

Przeciwwskazania

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Zawiera alkalia. Unikać kontaktu z oczami, ryzyko ślepoty. Może powodować oparzenia, należy UWAŻNIE stosować się do zaleceń. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować na uszkodzoną lub popękaną skórę. Przerwać stosowanie w przypadku podrażnienia. Jeśli podrażnienie skóry nie ustępuje, należy skonsultować się z lekarzem. Tylko do użytku osobistego. Stosować zgodnie z zaleceniami. Nie stosować na inne problemy skóry. Utylizować w sposób bezpieczny.

Dodatkowe

Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi.

Scholl ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry stóp 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Scholl ekspresowy system usuwania twardej i zrogowaciałej skóry stóp 50 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone