Saridon 20 tabletek

cena
13,68 zł
Ilość:
Producent BAYER SP. Z O.O.
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Dawkowanie

Dorośli: doraźnie 1 tabl., zazwyczaj 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż.: 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować doustnie, po jedzeniu, obficie popijając.

Przeciwwskazania

Dzieci poniżej 12 lat, ciąża, okres karmienia, ostra porfiria wątrobowa, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nadwrażliwość na aminofenazon lub paracetamol.

Saridon 20 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Saridon 20 tabletek kupili także:

Otrivin aerozol do nosa 10 ml

Otrivin® jest zalecany przy nadmiernym przekrwieniu błony śluzowej nosa w przebiegu przeziębienia i zapalenia zatok.

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone