Revalid na wzrost włosów i paznokci 90 kapsułek

Producent EWOPHARMA AG
Pojemność 90szt.
Postać leku Kapsułki twarde
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

DL-metionina, L-cystyna, wapnia D–pantotenian, witamina B1, B6, kwas p-aminobenzoesowy, żelazo, cynk, miedź, wyciąg z prosa, wyciąg z kiełków pszenicy, drożdże piwne

Wskazania

Preparat zalecany pomocniczo w leczeniu niedoborów aminokwasów siarkowych i witamin oraz związanych z nimi schorzeń włosów (wypadanie, brak blasku) i paznokci (rozdwajanie się, łamliwość)

Działanie

Produkt zawiera dużą dawkę aminokwasów siarkowych, będących głównym budulcem keratyny, czyli białka włosów i paznokci. Dodatkowo wzbogacony jest w zestaw witamin, ekstraktów roślinnych i składników mineralnych w postaci chelatów, co pozwala na bezpieczny i efektywny transport aminokwasów do miejsc w organizmie, w których mogą one najskuteczniej oddziaływać na korzenie włosów i macierz paznokci. Aminokwasy wspomagają ich wzrost odbudowując płytkę rogową i wzmacniając strukturę

Dawkowanie

3 razy dziennie 1 kapsułka. Najlepiej przed lub podczas posiłku

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie podawać dzieciom do 12 roku życia

Dodatkowe

Wielkość opakowania 90 kap

Revalid na wzrost włosów i paznokci 90 kapsułek

Piotr

Polecam w 100%

Wioleta

Włosy przestały wypadać. Już po miesiącu była znacząca różnica. Produkt stosuje już 3 miesiące i jestem zadowolona jedynie nie odpowiadało mi to że musiałam jeść przy każdym jednorazowym połknięciu tabletki. Jednak efekt jest wart zachodu :)

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Revalid na wzrost włosów i paznokci 90 kapsułek kupili także:

Oeparol olej z nasion wiesiołka 60 kapsułek

Oeparol suplement diety zawiera olej z nasion wiesiołka dziwnego (Oenothera paradoxa), którego składnikiem są kwasy tłuszczowe Omega-6: linolowy i gamma-linolenowy, zaliczane do grupy Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT).

NNKT stanowią jeden ze składników komórek organizmu. Organizm ludzki nie jest w stanie sam wytwarzać NNKT, dlatego niezwykle ważne jest ich codzienne dostarczanie z dietą.

Oeparol olej z nasion wiesiołka 60 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone