Remo-Wax krople do usuwania woskowiny usznej 10 ml

cena
17,35 zł
Ilość:
Producent ORION CORPORATION
Pojemność 10 ml
Postać leku Krople

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Allantoin, Ethoxylated lanolin, polysorbate 60, sorbitan polymer, high fructose syrup, polyoxyethylene stearyl ether, polyoxyethylene oleyl ether, liquid lanolin, isopropyl myristate, mink oil, phenethyl alcohol, cetyl alcohol, sorbic acid, benzethonium chloride, butylated hydroxytoluene, aqua purificata.

Wskazania

Remo-Wax krople do czyszczenia i usuwania nadmiaru woskowiny w uszach. Regularne stosowanie preparatu, zapobiega tworzeniu się czopów woskowinowych.

Działanie

Czyszczenie zewnętrznego przewodu słuchowego najskuteczniej i najdelikatniej wykonuje się za pomocą preparatu do usuwania woskowiny Remo-Wax, zawierającego wysoko oczyszczoną pochodną lanoliny oraz inne zmiękczające składniki w roztworze wodnym.
 
W temperaturze równej temperaturze ciała, Remo-Wax wnika w woskowinę w przewodzie słuchowym i zmiękcza ją, tym samym ułatwiając wymycie nadmiernej ilości woskowiny do ucha zewnętrznego przy pomocy pompki usznej z letnią wodą. Nie wolno stosować preparatu Remo-Wax w przypadku uszkodzenia błony bębenkowej, zapalenia oraz w stanach związanych z bólem. W takim przypadku należy zasięgnąć porady lekarza.

Dawkowanie

- Zaaplikować 10-20 kropli preparatu Remo-Wax do ucha, następnie włożyć do ucha kawałek nienasiąkliwego wacika.
- Należy przechylić głowę na bok, aby zapobiec wypłynięciu preparatu i pozostać w takiej pozycji przez około 20-50 minut.
- Następnie wypłukać delikatnie ucho letnią wodą (37°C) za pomocą pompki usznej.
- Jeżeli czop woskowinowy nie ulegnie rozpuszczeniu po zastosowaniu takiego zabiegu, należy zaaplikować 20 kropli preparatu Remo-Wax do ucha przed położeniem się do łóżka.
- Włożyć do ucha nienasiąkliwy wacik, aby pozwolić preparatowi Remo-Wax działać przez noc.
- Następnego dnia należy przepłukać ucho letnią wodą za pomocą pompki usznej.
- U dzieci do lat dwóch stosować po konsultacji z lekarzem.

Remo-Wax krople do usuwania woskowiny usznej 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone