REDBLOCKER Płyn micelarny 200 ml

cena
13,27 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 200 ml
Postać leku płyn

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Płyn micelarny RedBlocker to specjalistyczny kosmetyk zaprojektowany z myślą o potrzebach wyjątkowo delikatnej i wymagającej cery naczynkowej, skłonnej do podrażnień i zaczerwienień. Zawarte w płynie micele, dzięki swojej specyficznej budowie działają jak magnes, przyciągając i zamykając w swoim wnętrzu zanieczyszczenia. Dzięki temu możliwe jest szybkie i precyzyjne oczyszczenie powierzchni skóry bez wielokrotnego pocierania, które może prowadzić do dodatkowych podrażnień mechanicznych.

Działanie

Zawarty w płynie wyciąg z kasztanowca, dzięki zawartości escyny ułatwia mikrokrążenie i chroni ściany kruchych naczyń krwionośnych. Wpływa to na zmniejszenie ich przepuszczalności, zaczerwienienia i widoczności tzw. pajączków. Natomiast zawarte w płynie składniki nawilżające, wchodzące w skład Naturalnego Czynnika Nawilżającego (NMF) wiążą wodę w warstwie rogowej naskórka, zapewniając natychmiastowe nawilżenie i ukojenie.

REDBLOCKER Płyn micelarny 200 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt REDBLOCKER Płyn micelarny 200 ml kupili także:

Nordic Naturals Childrens DHA Omega-3 225mg dla dzieci 3+ smak truskawkowy 180 kapsułek

Produkt dla dzieci powyżej 3 roku życia w 100% z dzikiego dorsza arktycznego (Skrei). Preparat bogaty jest w kwas DHA omega-3, niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania mózgu. Preparat Children’s DHA przebadano laboratoryjnie i wykazano, że spełnia on ścisłe międzynarodowe normy w zakresie czystości i świeżości.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone