Pyramidon (Calcastin C) 10 saszetek

cena
6,72 zł
Ilość:
Producent ADAMED CONSUMER HEALTHCARE S.A.
Pojemność 10 szt.
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego (Acidum acetylsalicylicum), 300 mg kwasu askorbinowego (Acidum ascorbicum) oraz 200 mg wapnia oraz substancje pomocnicze, w tym aspartam i sód.

Wskazania

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym do stosowania doustnego w leczeniu objawów przeziębienia i grypy oraz: gorączki, bólów mięśni i stawów, bólów głowy w tym migrenowych, bólów zębów, nerwobólów. Wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat.

Działanie

Obniża gorączkę, Zmniejsza bóle głowy, mięśni i stawów, Działa przeciwzapalnie.

Dawkowanie

Dorośli: 1 lub 2 saszetki 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 6 saszetek. Pacjenci w podeszłym wieku (powyżej 65lat): 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa t o3 saszetki. Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa to 3 saszetki. Zawartość 1 saszetki rozpuścićw 1/2 szklanki letniej wody, wymieszać i wypić. Lek zaleca się przyjmować po posiłku.

Pyramidon (Calcastin C) 10 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Pyramidon (Calcastin C) 10 saszetek kupili także:

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone