Pregna 250 DHA 30 kapsułek

cena
24,59 zł
Ilość:
Producent Verco
Pojemność 30szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

skoncentrowany olej rybi w DHA, żelatyna ( osłonka, substancja żelująca), glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), sorbitol (substancja do stosowania na powierzchnię), olej sojowy rafinowany (nośnik)

Wskazania

Wskazany dla kobiet w okresie ciąży i matkom karmiącym piersią

Działanie

Kwas tłuszczowy omega-3 DHA ma wpływ na rozwój mózgu płodu oraz niemowląt karmionych piersią. Jest on podstawowym składnikiem komórek mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój. Jedynym źródłem DHA dla dziecka jest jego mama, która podczas ciąży przekazuje mu je przez łożysko, a w okresie karmienia piersią z mlekiem. Stąd większe zapotrzebowanie na ten składnik wśród kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Odpowiednia suplementacja DHA jest szczególnie istotna w przypadku diety ubogiej w ryby, gdyż organizm sam nie potrafi wytworzyć dostatecznej ilości tej substancji.

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia: 1-2 kapsułki dziennie ( w zależności od zwyczajów żywieniowych)

Pregna 250 DHA 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Pregna 250 DHA 30 kapsułek kupili także:

Pregna Plus 30 kapsułek

Pregna PLUS to suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią opracowany według standardów Evidence Based Medicine.
Zawiera rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne ilości kwasu foliowego, żelaza, jodu i witaminy D według najnowszych zaleceń ekspertów. Są to składniki, których pozytywny wpływ jednoznacznie udowodniono. 1 Skład produktu jest wzbogacony o ważne w tym okresie kwasy omega-3, w tym DHA, oraz o biologicznie dostępną formę folianu – MetaPregnaFolic™ (L-metylofolian wapnia), która jest łatwiej i szybciej przyswajana niż kwas foliowy.

Pregna Plus 30 kapsułek
NOWOŚĆ
Bio-Oil olejek 200 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone