Paracetamol Farmina czopki 0,5g 10 sztuk TO JEST NA INNEJ KARCIE! NIE OPISYWAĆ I NIE AKTYWOWAĆ

cena
4,38 zł
Producent Farmina
Pojemność 10 szt.
Postać leku Czopki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 czopek zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum).

Wskazania

Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Dawkowanie

Lek Paracetamol Farmina, 500 mg, czopki jest przeznaczony do podawania doodbytniczego. Dorośli i dzieci o masie ciała powyżej 50 kg: 1 do 2 czopków co 4 do 6 godzin. Nie przekraczać maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 4 g na dobę, uwzględniając wszystkie leki zawierające paracetamol.
 
Stosowanie u dzieci i młodzieży: Lek należy stosować w przeliczeniu na masę ciała dziecka, przybliżony wiek dziecka został podany jako ogólna wskazówka. Jednorazowo zaleca się stosować 10 do 15 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka. Maksymalna dawka wynosi 60 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka na dobę. Od 33,3 kg do 50 kg (od około 10 do13 lat) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.
 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.

Paracetamol Farmina czopki 0,5g 10 sztuk TO JEST NA INNEJ KARCIE! NIE OPISYWAĆ I NIE AKTYWOWAĆ

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Paracetamol Farmina czopki 0,5g 10 sztuk TO JEST NA INNEJ KARCIE! NIE OPISYWAĆ I NIE AKTYWOWAĆ kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone