Pangrol 10 000 , 10000 j.Ph.Eur. 50 kapsułek

cena
34,88 zł
Ilość:
Producent Berlin Chemie
Pojemność 50 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 kapsułka (z minitabletkami odpornymi na działanie soku żołądkowego) zawiera substancję czynną pankreatynę o aktywności enzymatycznej: - lipaza 10000 j.Ph.Eur. - amylaza 9000 j.Ph.Eur. - proteazy 500 j.Ph.Eur. oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

Przewlekłe zapalenie trzustki, stany po resekcji trzustki lub jej części, stany po resekcji żołądka, mukowiscydoza, zwężenie przewodu trzustkowego spowodowane chorobą nowotworową np. trzustki lub dróg żółciowych

Działanie

Wyciąg enzymów zewnątrzwydzielniczych trzustki wieprzowej, poprawiających trawienie. Każda kapsułka zawiera minitabletki powleczone powłoką oporną na działanie soku żołądkowego, powodującą, że zawartość minitabletek uwalniana jest dopiero w środowisku obojętnym lub lekko zasadowym jelita cienkiego. Chroni to obecne w nich enzymy przed niszczącym działaniem soku żołądkowego. Minitabletki przechodzą do dwunastnicy razem z pokarmem. Pankreatyna zawarta w preparacie nie ulega absorpcji, jest głównie rozkładana lub denaturowana przez soki trawienne lub bakterie, wydalana jest z kałem.

Dawkowanie

Najczęściej zaleca się przyjmowanie 2-4 kapsułek preparatu w czasie posiłku. Kapsułki należy połykać w całości popijając dużą ilością wody.

Pangrol 10 000 , 10000 j.Ph.Eur. 50 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Pangrol 10 000 , 10000 j.Ph.Eur. 50 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone