Omegaregen Skin Care płyn 250ml

cena
64,50 zł
Ilość:
Producent FLC PHARMA SP. Z O.O.
Pojemność 250 ml
Postać leku płyn

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

W skład 5 ml produktu wchodzą:
Omega 3(kwas α-linolenowy - ALA) 2 g (100% *)
Omega 9 (kwas oleinowy - OA) 0,7 g,
Omega 6 (kwas linolowy - LA) 0,5 g (5%*),
witamina A 0,8 mg (100%)
witamina D 5 mcg (100%)
witamina E 10 mg (100%)
koenzym Q10 30 mg
alkohole etylenowy do 1% roztwór nasycony azotem.
% dziennego zalecanego spożycia

Wskazania

Omegaregen®skin care stanowi zestaw niezbędnych witamin oraz innych składników, które są konieczne do pielęgnacji i regeneracji skóry.
Polecany dla osób dbających o cerę i chcących powstrzymać proces starzenia.

Działanie

Omega 3 (kwas α-linolenowy) zwany dawniej witaminą F – czyli witaminą piękna, skutecznie regeneruje włosy i paznokcie, spowalnia efekty starzenia się skóry, przywraca jej elastyczność i jędrność, działa przeciwzapalnie
Omega 6 (kwas linolowy) w odpowiednich proporcjach z kwasem omega 3, korzystnie wpływa na metabolizm hormonów tkankowych.
omega 9 (kwas oleinowy) dostarcza dobrej energii całemu organizmowi
Omega 3,6,9 mają w sobie siłę ALA , a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości.
Witaminy: A, D i E pielęgnują i wspomagają odnowęTwojej skóry, włosów oraz paznokci.
Koenzym Q10 dostarcza energii komórkom całego ciała, chroni je przed procesami starzenia, a także pomaga im przyswajać jak najwięcej substancji odżywczych. Jest to najlepszy jakościowo koenzym Q10 na świecie w postaci
ubichinonu i najbardziej aktywny w postaci ubichinolu.

Dawkowanie

5 ml dziennie w trakcie posiłku.

Omegaregen Skin Care płyn 250ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Omegaregen Skin Care płyn 250ml kupili także:

Ciśnieniomierz MICROLIFE BP A3L PC 1 sztuka

Microlife BP A3L-PC to ciśnienomierz automatyczny naramienny wyposażony w mankiet o rozmiarze 22-42cm pasujący dla większości osób dorosłych.

Istnieje możliwość dokupienia osobno mankietu dla dzieci w rozmiarze 17-22cm oraz mankietu w rozmiarze L-XL 32-52cm (patrz "WYPOSAŻENIE UZUPEŁNIAJĄCE" w dolnej części strony). Ciśnieniomierz Microlife BP A3L-PC jest przeznaczony dla osób, które poszukują urządzenia do pomiaru ciśnienia stosowanego głównie w domu. Dla osób dokonujących pomiarów codziennie sugerujemy zakup zasilacza.

Microlife BP A3L-PC wyposażony jest w technologię Gentle +, która kontroluje ciśnienie powietrza w mankiecie podczas dokonywania pomiaru. Urzadzenie ponadto sygnalizuje użytkownikowi, kiedy mankiet jest założony niepoprawnie. BP A3L-PC wykrywa arytmię oraz posiada pamięć dla dwóch osób po 99 ostatnich wyników pomiarów (dla każdej osoby). W przypadku gdy miejsce w pamięci zostanie wyczerpane nadpisywane są wyniki najstarsze. Urządzenie było testowane klinicznie. Urządzenie posiada ponadto możliwość podłączenia do komputera i transferowania wyników pomiarów. W zestawie załączono kabel miniUSB oraz płytę CD z niezbędnym oprogramowaniem.

Ciśnieniomierz BP A3L-PC firmy Microlife dzięki prostej obsłudze i dokładności doskonale nadaje się do regularnej kontroli ciśnienia krwi w warunkach domowych. Microlife BP A2 Basic objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone