Oeparol Femina olej z nasion wiesiołka dziwnego 60 kapsułek

Producent Adamed Grupa
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT), zawarte w produkcie, tworzą strukturę błon komórkowych skóry i regulują ich płynność. Skóra, pełniąca rolę bariery ochronnej organizmu, nieustannie odnawia swoją strukturę. Koniecznie jest zatem dostarczenie NNKT jako materiału budulcowego komórki.

Wskazania

Oeparol femina suplement diety jest szczególnie polecany dla kobiet, które: chcą wspomóc naturalną odporność organizmu, chcą aktywnie zadbać o swoją urodę i kondycję, jak najdłużej zachować zdrowy wygląd oraz dobre samopoczucie, mają skórę wrażliwą, skłonną do alergii, odczuwają dyskomfort z powodów zaburzeń hormonalnych w okresie przedmiesiączkowym i wieku menopauzalnym.

Działanie

Omega-6 poprawiają krążenie miejscowe skóry, odżywiają ją i zapobiegają jej wysuszaniu. Składniki oleju wiesiołkowego mają właściwości wychwytywania i neutralizacji wolnych rodników. Nadmiar wolnych rodników wpływa destrukcyjnie na wszystkie struktury komórek w skórze, prowadzi do zniszczenia włókien kolagenowych i elastylowych. Kwasy omega- 3 i 6 korzystnie wpływają na prawidłowy stan włosów i paznokci.
 
Składniki zawarte w suplemencie diety Oeparol femina normalizują procesy keratynizacji skóry. Właściwości te korzystnie wpływają na pielęgnację skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Oeparol Femina olej z nasion wiesiołka dziwnego 60 kapsułek

Zgodny z opisem, nieprzeterminowany!,

Zgodny z opisem, nieprzeterminowany!,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Oeparol Femina olej z nasion wiesiołka dziwnego 60 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone