NUXE Prodigieuse Nuit Creme Regenerujący krem nawilżający na noc do wszystkich rodzajów cery 50 ml

Producent Nuxe
Pojemność 50 ml
Postać leku Krem

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

NAJWAŻNIEJSZE AKTYWNE SKŁADNIKI Innowacyjna formuła tego preparatu regeneracyjnego na noc, opracowana przez firmę NUXE, wspomaga odnowę komórkową (proteiny łubinu białego), nawilża i regeneruje skórę. Zwalcza oznaki starzenia się skóry wywołane dziennym stresem oksydacyjnym (zatrwian, żeniszek, wyciąg z kakaowca).

Wskazania

SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI NATURZE Regenerujący krem nawilżający na noc, zwalczający skutki dziennego stresu oksydacyjnego, odpowiedzialnego za starzenie się skóry. Delikatnie wspomaga regenerację komórkową. Po przebudzeniu cera jest gładsza.

Działanie

DOBRODZIEJSTWO DLA MOJEJ SKÓRY Ten nawilżający krem na noc znacznie poprawia świetlistość cery, wygładza rysy i eliminuje oznaki stresu i zmęczenia. Poprawa jędrności i gładkości skóry po przebudzeniu: 100%*. Lepsze odżywienie skóry: 95%*. Regeneracja skóry: 74%*. *Test użytkowania przeprowadzony pod kontrolą dermatologiczną na 19 ochotnikach badanych podczas 4 tygodni – odsetek badanych zgadzających się z przytoczonym twierdzeniem.

NUXE Prodigieuse Nuit Creme Regenerujący krem nawilżający na noc do wszystkich rodzajów cery 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt NUXE Prodigieuse Nuit Creme Regenerujący krem nawilżający na noc do wszystkich rodzajów cery 50 ml kupili także:

Bio-Oil olejek 200 ml
NOWOŚĆ
Olej kokosowy Optimal rafinowany 200 ml AlpePharma

Olej kokosowy ma zastosowanie w zdrowej diecie i w kosmetyce.

Produkt nadaje się do smażenia potraw ( nie zmienia ich zapachu podczas procesu smażenia), duszenia oraz pieczenia. Doskonały zamiennik masła czy margaryny.

W kosmetyce wykorzystywany jest ze względu na jego właściwości nawilżające i odżywcze

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone