No-Spa 40mg 40 tabletek

cena
11,96 zł
Producent Sanofi Aventis
Pojemność 40 szt
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Jedna tabletka zawiera: 40 mg chlorowodorku drotaweryny oraz substancje pomocnicze: skrobię, laktozę jednowodną, magnezu stearynian, talk, powidon.

Wskazania

No-Spa likwiduje różne rodzaje skurczów mięśni gładkich niezależnie od ich umiejscowienia, bóle miesiączkowe i owulacyjne, bóle brzucha spowodowane złą dietą (wzdęcia),  zapalenie pęcherza moczowego, kamica dróg żółciowych i nerek, zapalenie miedniczek nerkowych.

Działanie

Lek No-Spa zawiera jako substancję czynną chlorowodorek drotaweryny. Substancja ta jest stosowana w skurczu mięśni gładkich pochodzenia zarówno nerwowego jak i mięśniowego. Działanie rozkurczające drotaweryny nie zależy od rodzaju unerwienia oraz lokalizacji mięśni gładkich (przewód pokarmowy, układ moczowo-płciowy, układ krążenia oraz drogi żółciowe).
Lek jest metabolizowany w wątrobie, wydalany jest głównie z moczem i w mniejszym stopniu przez przewód pokarmowy.

Dawkowanie

Dzieci od 3. do 6. roku życia: 3 razy po ½ do 1 tabletki na dobę (40-120 mg). Dzieci w wieku szkolnym: 2-5 razy na dobę po 1 tabletce (80-200 mg). Dorośli: 3 razy po 1 do 2 tabletek na dobę (120-240 mg).
 

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na składniki preparatu, ciężka niewydolność wątroby i nerek, blok przedisonkowo-komorowy II-III stopnia, nie stosować u dzieci do 3 roku życia. 

No-Spa 40mg 40 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt No-Spa 40mg 40 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone