Nicorette Invisipatch system transdermalny 15mg/16h 7 plastrów

cena
58,96 zł
Ilość:
Producent MCNEIL AB
Pojemność 7szt.
Postać leku Plastry
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Odpowiednie dla Ciebie, jeśli jesteś palaczem, który pali regularnie przez cały dzień.

Działanie

NICORETTE® Semi-Transparent Patch dostarcza kontrolowaną dawkę nikotyny do organizmu, pomagając Ci zwalczyć Twój głód nikotynowy. Nikotyna jest uwalniana poprzez skórę w ciągu 16 godzin. Nikotyna z plastra jest absorbowana wolniej w porównaniu do palenia papierosa, więc musisz poczekać trochę dłużej, aby nikotyna dostała się do twojego organizmu i zaczęła działać.
 

Dawkowanie

Aby Plaster działał skutecznie ważne jest, aby używać go poprawnie. Zatem należy upewnić się, czy wszystkie instrukcje zostały przeczytane i zastosowane. Należy: Stosować jeden plaster NICORETTE® Semi-Transparent Patch zaraz po przebudzeniu rano. Zdjąć plaster przed położeniem się do łóżka i wyrzucić go w bezpieczne miejsce. Naklejać plaster na czystą, suchą, nieowłosioną skórę, na przykład w obrębie pośladków, górnej części ramienia lub klatki piersiowej.

Przeciwwskazania

Nie należy: Naklejać plastra w to samo miejsce na skórze dwa dni po kolei, lub przyklejać kilka plastrów równocześnie. Naklejać plastra na skórę uszkodzoną lub w stanie zapalnym. Palić podczas noszenia plastra.

Nicorette Invisipatch system transdermalny 15mg/16h 7 plastrów

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Nicorette Invisipatch system transdermalny 15mg/16h 7 plastrów kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone