Nafta kosmetyczna z biopierwiastkami 160 ml

cena
9,69 zł
Ilość:
Producent EWA-ANNA W.E.F.
Pojemność 160 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Paraffinum liquidum
Calcium
Zinci Sulfas

Wskazania

Biopierwiastki są częścią struktury włosa – niemniej jednak w czasie różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych jakim poddajemy nasze włosy są one stopniowo zatracanie. Konsekwencją tego jest niezdrowa kondycja włosów – ich łamliwość, suchość, a także wypadanie. Zawarte nafcie kosmetycznej biopierwiastki przy każdorazowym stosowaniu wnikają w głąb cebulek wzmacniając włos po same końcówki. Biopierwiastki nie tylko działają na widoczne części włosów, ale również na te których nie widać.
 
Maseczka do włosów przygotowana na bazie nafty kosmetycznej z dodatkiem biopierwiastków pozwala na zbilansowanie biopierwiastków – uzupełnienie mikro, makro i ultraelementów. Regularne stosowanie tego rodzaju nafty widocznie poprawia kondycje włosa – sprawia, iż włosy stają się grubsze, lśniące i bardziej miękkie.

Dawkowanie

Natrzeć skórę głowy na 10 minut przed myciem.

Nafta kosmetyczna z biopierwiastkami 160 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Nafta kosmetyczna z biopierwiastkami 160 ml kupili także:

Dermena Repair szampon do włosów suchych i zniszczonych, nadmiernie wypadających 200 ml

Szampon dermena® repair został stworzony z myślą o nadmiernie wypadających włosach suchych i zniszczonych, wymagających intensywnego odżywienia i regeneracji.

Dermena odżywka do włosów osłabionych, nadmiernie wypadajacych 200 ml

Odżywka do włosów dermena® jest produktem opracowanym z myślą o wzmocnieniu włosów suchych, osłabionych i nadmiernie wypadających.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone