Mustela Dermatologiczna rewolucja ZESTAW olejek do kąpieli 200 ml + Hydra Bebe krem do twarzy 40 ml + chusteczki do twarzy 25 sztuk

cena
64,63 zł
69,68 zł
Ilość:
Producent Mustela
Pojemność 200ml + 40ml + 25szt.
Postać leku Olejek + krem + chusteczki

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

WYPRÓBUJ 3 PRODUKTY MUSTELA BEBE W ZESTAWACH kąpiel połączona z pielęgnacją i kąpiel połączona z przewijaniem w każdym zestawie znajdują się 3 różne produkty. Wybierz dla siebie najlepszy zestaw! W każdym zestawie znajdziesz atrakcyjny upominek dla Maluszka: fluorescencyjne naklejki do dekoracji pokoju, naklejki filcowe w postaci zwierzątek lub kostki edukacyjne.

Działanie

Ten zestaw zawiera:

Ochronny olejek do kąpieli - Myje, odżywia i chroni już od pierwszych dni życia*. Chroni zdrowie skóry Twojego dziecka dzisiaj i na przyszłość. *Również u dzieci bezpośrednio po opuszczeniu oddziału neonatologii.

Hydra Bébé Krem do twarzy - Nawilża i wzmacnia skórę od pierwszych dni życia*. Chroni zdrowie skóry Twojego dziecka dzisiaj i na przyszłość. * Również u dzieci bezpośrednio po opuszczeniu oddziału neonatologii.

Chusteczki do twarzy - Delikatnie oczyszczają skórę. Po zastosowaniu skóra jest miękka i gładka. Chronią zdrowie skóry Twojego dziecka dzisiaj i na przyszłość.

 

Mustela Dermatologiczna rewolucja ZESTAW olejek do kąpieli 200 ml + Hydra Bebe krem do twarzy 40 ml + chusteczki do twarzy 25 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone