Mucovagin globulki dopochwowe 10 sztuk

cena
26,98 zł
Ilość:
Producent Verco
Pojemność 10 szt.
Postać leku Globulki dopochwowe

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

5 mg kwasu hialuronowego.

Wskazania

Mucovagin polecany jest kobietom po porodzie, zabiegach ginekologicznych oraz przy leczeniu suchości pochwy. Nawilżająco – regenerujące działanie zapewnia BASYHYAL™ - sól sodowa kwasu hialuronowego o unikalnej drobnocząsteczkowej strukturze. Posiada ona udowodnioną skuteczność w procesie odnawiania i gojenia się błony śluzowej pochwy. 

Działanie

Mucovagin  jest hipoalergiczny, nie zawiera w swoim składzie żadnych dodatkowych substancji tj. parabeny, środki zapachowe, wyciągi z roślin, mogących powodować reakcje alergiczne. Mucovagin to nowoczesne wykorzystanie kwasu hialuronowego w ginekologii. Warto dodać, że w naszym produktowym portfolio zndajduje się wiele innych innowacyjnych produktów dla kobiet, w tym dla kobiet w czasie ciąży i połogu. To nowoczesne suplementy z linii Pregna oraz plastry na blizny Sutricon, wskazane m.in. do stosowania na bliznę po cesarskim cięciu. Wysoka jakość naszych produktów jest zgodna z ideą Wellness is our challenge. Cechuje je bezpieczeństwo i przywiązanie do naturalnych, przyjaznych rozwiązań.

Dawkowanie

O ile lekarz nie zaleci inaczej, zwykle stosuje się jedną globulkę przed położeniem się spać przez 10 dni. Mucovagin można stosować wspomagająco w dawce 1 globulka co 3 dni.

Mucovagin globulki dopochwowe 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Mucovagin globulki dopochwowe 10 sztuk kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone