Mucosolvan 15mg 20 pastylek miękkich

cena
14,38 zł
Ilość:
Producent BOEHRINGER INGELHEIM INTERN.GMBH
Pojemność 20 szt.
Postać leku pastylki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 pastylka miękka zawiera 15mg chlorowodorku ambroksolu.

Wskazania

Ostre i przewlekłe choroby płuc i oskrzeli przebiegające z zaburzeniem wydzielania śluzu oraz utrudnieniem jego transportu.

Działanie

Ambroksol zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Rozrzedza wydzielinę, która podrażnia oskrzela i oczyszcza drogi oddechowe. Ponad 30 lat udokumentowanego doświadczenia. Tabletki Mucosolvan to właściwe rozwiązanie na kaszel z zalegającą wydzieliną. Tabletki Mucosolvan umożliwiają swobodne i głębokie oddychanie. Opracowana naukowo zaawansowana formuła leku rozrzedza wydzielinę, która jest przyczyną kaszlu. Udokumentowana wysoka skuteczność w walce  z kaszlem. Tabletki Mucosolvan wygodne dawkowanie i wielkość opakowania dostosowana do potrzeb pacjentów chcących zabrać lek ze sobą do pracy lub w podróży.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 2 pastylki 3 razy na dobę; dzieci w wieku 6-12 lat: 1 pastylka 2-3 razy na dobę. Pastylki ssać lub żuć powoli do całkowitego rozpuszczenia.

Przeciwwskazania

Należy zachować ostrożność w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy i owrzodzeniach jelit, gdyż ambroksol powoduje zwiększone wydzielanie kwasu solnego, przez co nasila objawy choroby wrzodowej. Nie poleca się również stosowania ambroksolu u astmatyków.

Mucosolvan 15mg 20 pastylek miękkich

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Mucosolvan 15mg 20 pastylek miękkich kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone