Meridol Pewność Oddechu płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu 400 ml

cena
20,89 zł
Ilość:
Producent GABA INTERNATIONAL
Pojemność 400 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

osoby, które chcą się uchronić przed przykrym zapachem z ust, zwłaszcza te, które cierpią na halitozę i u których występuje intensywny nalot na języku.

Działanie

Płyn do płukania jamy ustnej meridol HALITOSIS jest gotowym do stosowania, bezalkoholowym płynem do codziennej higieny jamy ustnej jako uzupełnienie szczotkowania zębów.
Zaleca się także czyszczenie języka i przestrzeni międzyzębowych. Płyn do płukania jamy ustnej działa trójkierunkowo, zwalczając przyczyny przykrego zapachu z ust. Jest oparty na wyjątkowym połączeniu aktywnych składników, takich jak aminofluorek/fluorek cynawy, mleczan cynku, oraz substancje zwalczające przykry zapach z ust opracowane przez Dział Badań meridol. Działanie preparatu wyróżnia się głównie dzięki właściwościom antybakteryjnym i neutralizującym przykry zapach. Rezultatem jest długotrwałe uczucie świeżości w jamie ustnej i pewność, że twój oddech jest zawsze przyjemny dla otoczenia. Płyn meridol HALITOSIS zachowuje naturalną równowagę mikroflory jamy ustnej.

Dawkowanie

Płukać raz lub dwa razy dziennie, używając 15 ml płynu do płukania jamy ustnej przez 60 sekund, krótko przepłukując gardło, Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej szóstego roku życia, pod warunkiem, że opanowały one zdolność odpluwania. Zawartość fluorku 250 ppm.

Meridol Pewność Oddechu płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu 400 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Meridol Pewność Oddechu płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu 400 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone