Medargin 181,2 g pudełko

cena
34,89 zł
Ilość:
Producent PRODUKCYJNO-HANDL.PRZED.FARMAC.CURTIS HEAL
Pojemność 181,2 g
Postać leku proszek

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

181,2 g chlorowodorku L-argininy, co odpowiada 150 g L-argininy. Jedna płaska miarka zawiera około 2,4 g chlorowodorku L-argininy co odpowiada 2 g L-argininy.

Wskazania

Uzupełnianie codziennej diety w argininę, w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, w zapobieganiu miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego, stosowana przez sportowców, w celu zwiększenia wydolności wysiłkowej podczas treningu

Działanie

Preparat uzupełnia codzienną dietę w aminokwas argininę, która bierze udział w powstawaniu tlenku azotu - substancji wywierającej bardzo korzystny wpływ na naczynia krwionośne. Tlenek azotu działa rozkurczająco na naczynia krwionośne, co  zwiększa przepływ krwi w tkankach, zapobiega osadzaniu się płytek krwi i cholesterolu na ściankach naczyń, odgrywa ważną rolę w zapobieganiu miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego

Dawkowanie

1 płaską miarkę proszku rozpuścić w wodzie lub soku i wypić

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Dodatkowe

Wielkość opakowania 181,2 g

Medargin 181,2 g pudełko

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Medargin 181,2 g pudełko kupili także:

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
Pirolam szampon przeciwłupieżowy w witaminą A+E 150 ml

Pirolam szampon to specjalistyczny kosmetyk apteczny zawierający cyklopiroksolaminę – substancję o udokumentowanym działaniu przeciwłupieżowym.

Pirolam szampon, jak wynika z badań dermatologicznych, szybko i skutecznie likwiduje przyczyny i objawy łupieżu. 

Posiada optymalne własności myjące i pielęgnujące oraz starannie dobrane pH do potrzeb włosów i skóry głowy. Dodatkowo zawiera w swoim składzie substancje odżywcze i pielęgnujące takie jak: proteiny pszenicy, kompleks witamin A+E, glicerynę, polyqaternium-7 oraz Lamesoft® PO 65, które poprawiają kondycję włosów i skóry głowy.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone