Maść ochronna z witaminą A 25g HASCO

cena
3,47 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 25 g
Postać leku Maść
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Maść zawiera skuteczną dawkę witaminy A - 800 J.M./G.

Wskazania

Nadmierne rogowacenie naskórka, wypryski, utrudnione gojenie się ran, oparzenia i odmrożenia.

Działanie

Preparat do stosowania zewnętrznego. Witamina A jest niezbędnym czynnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych i skóry. Maść działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza jego rogowacenie oraz łagodzi stany zapalne skóry i przyspiesza gojenie się ran. 

Dawkowanie

Zewnętrznie: 1-2 razy dziennie smaruje się maścią chorobowo zmienioną powierzchnię skóry. W stanach zapalnych można stosować maść kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną (witaminę A) albo na pozostałe składniki leku. Podczas leczenia nie stosować kosmetyków o działaniu wysuszającym i ściągającym.

Maść ochronna z witaminą A 25g HASCO

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Maść ochronna z witaminą A 25g HASCO kupili także:

Pregna Plus 30 kapsułek

Pregna PLUS to suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią opracowany według standardów Evidence Based Medicine.
Zawiera rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne ilości kwasu foliowego, żelaza, jodu i witaminy D według najnowszych zaleceń ekspertów. Są to składniki, których pozytywny wpływ jednoznacznie udowodniono. 1 Skład produktu jest wzbogacony o ważne w tym okresie kwasy omega-3, w tym DHA, oraz o biologicznie dostępną formę folianu – MetaPregnaFolic™ (L-metylofolian wapnia), która jest łatwiej i szybciej przyswajana niż kwas foliowy.

Pregna Plus 30 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone