Laktomag B6 50 tabletek

cena
12,84 zł
Ilość:
Producent CHANCE ZAKŁ.PROD.FARM.M.CZURLEJ,J.JAWORSKI
Pojemność 50 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

W stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego i psychicznego, nadpobudliwości nerwowej, w sytuacjach prowokujących stres, depresjach, zaburzeniach snu, bólach mięśnie, arytmii serca.

Działanie

Stosowany profilaktycznie i leczniczo w stanach niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na magnez, między innymi w ciąży, laktacji, okresach szybkiego wzrostu, ciężkiej pracy fizycznej, w czasie intensywnych ćwiczeń sportowych, rekonwalescencji, u osób w podeszłym wieku (zwłaszcza z niedomogą krążenia). W zaburzeniach rytmu serca, w zaburzeniach wchłaniania, wyniszczeniu, stanach zmęczenia, rozdrażnienia, zaburzeniach snu, bólach głowy i mięśni, podczas długotrwałego stosowania leków moczopędnych, przeczyszczających, uspakajających, doustnych środków antykoncepcyjnych, podczas kuracji antybiotykami.

Dawkowanie

Profilaktycznie:

Dzieci: 1-3 lat - 2 x dziennie 1/2 tabl.; 4-6 lat - 3 x dziennie po 1/2 tabl.; 7-10 lat - 2 x dziennie po 1 tabl. ; powyżej 10 lat - 3 x dziennie po 1 tabl. - małym dzieciom można podawać tabletki tylko po rozgryzieniu i zmieszaniu z wodą.

Dorośli: 3 x dziennie po 1 tabletce.

Laktomag B6 50 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Laktomag B6 50 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone