Lactacyd Intimed 8 kapsułek dopochwych

cena
22,89 zł
Ilość:
Producent Omega Pharma
Pojemność 8 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Substancjami czynnymi leku są: pałeczki Lactobacillus gasseri DSM 14869 nie mniej niż 108 CFU* na kapsułkę; pałeczki Lactobacillus rhamnosus DSM 14870 nie mniej niż 10* CFU* na kapsułkę

Wskazania

Zaleca się wykorzystywanie preparatu u kobiet dorosłych w profilaktyce infekcji intymnych po miesiączce lub antybiotykoterapii.

Działanie

Lactacyd Intimed stwarza środowisko niekorzystne dla rozwoju patogennych mikroorganizmów będących przyczyną infekcji w obrębie sfer intymnych. Przywraca właściwą mikroflorę bakteryjną. Lactacyd Intimed zawiera pałeczki bakterii (Lactobacillus gasseri DSM 14869 i Lactobacillus rhamnosus DSM 14870), które wykazują silne właściwości adhezyjne w stosunku do nabłonka pochwy. Dzięki temu łatwiej i szybciej kolonizują się tam oraz charakteryzują się większą przeżywalnością. Bakterie wytwarzają kwas mlekowy, a szczep Lactobacillus gasseri DSM 14869 dodatkowo jest źródłem nadtlenku wodoru. W efekcie ich działania zostaje zlikwidowane środowisko sprzyjające rozwojowi chorobotwórczych drobnoustrojów. Lactacyd Intimed skutecznie zapobiega występowaniu infekcji w obrębie sfer intymnych.

Dawkowanie

Stosować dopochwowo. W celu przeciwdziałania infekcjom, zaraz po menstruacji stosować 1 kaps./24h (przed snem) przez 4-6 dni. Po kuracji antybiotykowej stosować 1 kaps./24h przez 6-8 dni.

Przeciwwskazania

- nadwrażliwość na substancje składowe produktu

- stosowanie preparatu w czasie kuracji antybiotykowej

Lactacyd Intimed 8 kapsułek dopochwych

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Lactacyd Intimed 8 kapsułek dopochwych kupili także:

Uriage woda termalna 300 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone