Koenzym Q10 twist off 48 kapsułek żelowych - Krótka data ważności 31-12-2016

cena
9,89 zł
Ilość:
Producent SPEC.PRZED.ROL.-PROD. GAL S.C.
Pojemność 48
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

W skład preparatu Koenzym Q10 wchodzi również olej z nasion wiesiołka, mający właściwości antyalergiczne oraz witamina E – składniki wspomagające w działaniu koenzym Q10. Ponadto olej z nasion wiesiołka zawiera kwas gamma-linolenowy, który posiada właściwości antyalergiczne

Wskazania

Koenzym Q10 - po zastosowaniu tego preparatu następuje natychmiastowe złagodzenie objawów wysuszenia i podrażnienia. Unormowaniu ulega proces rogowacenia i złuszczenia naskórka. Zmniejszają się objawy ściągnięcia i pieczenia skóry.

Działanie

Koenzym Q10 bierze udział w podstawowych dla życia komórki cyklach przemian metabolicznych. pobudza komórki skóry do właściwego funkcjonowania i uodparnia je na działanie temperatury i promieni UV. Dzięki swoim właściwościom wykorzystuje energię zmagazynowaną w wysokoenergetycznych związkach fosforanowych, co skutecznie zapobiega tworzeniu się zmarszczek oraz przyczynia sie do spłycenia zmarszczek już istniejących.

Dawkowanie

Po ukręceniu ,,ogonka kapsułki wycisnąć na skórę i delikatnie rozetrzeć w miejscu stosowania.

Koenzym Q10 twist off 48 kapsułek żelowych - Krótka data ważności 31-12-2016

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Koenzym Q10 twist off 48 kapsułek żelowych - Krótka data ważności 31-12-2016 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone