Klorane odżywka bez spłukiwania na bazie masła mango 125 ml

cena
35,99 zł
Ilość:
Producent PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLSKA SP. Z O.O.
Pojemność 125ml + 125ml
Postać leku Odżywka + odżywka

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Odżywka bez spłukiwania na bazie masła mangowego KLORANE o aksamitnej konsystencji, przeznaczona jest specjalnie do włosów ze zniszczonymi końcówkami. Odżywia, odbudowuje i chroni, nie obciążając włosów. Tworzy niewidzialną, ochronną powłokę na powierzchni włosów, zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Hipoalergiczna.

Mango, owoc świętego drzewa pochodzącego z Azji i należącego do rodziny nanerczowatych, jest tradycyjnie stosowane ze względu na właściwości odżywcze. Do uprawy wybraliśmy gatunek Mangifera indica L. ze względu na niezwykle wysoką zawartość kwasów tłuszczowych o udowodnionych naukowo właściwościach odżywczych i regenerujących.

Działanie

Odżywka bez spłukiwania na bazie masła mangowego KLORANE znalazła uznanie dzięki łatwości zastosowania (94%), uzyskaniu miękkich (86%) i nie obciążonych włosów (72%) po aplikacji, a po 15 dniach stosowania zmniejszeniu liczby zniszczonych końcówek (72%).

Dawkowanie

Nanieść na całą długość i końcówki osuszonych ręcznikiem lub suchych włosów. Wystarczą dwie lub trzy porcje odżywki. Nie spłukiwać. Rozczesać pasmo po paśmie. Odżywka, bardzo praktyczna dzięki szybkiej aplikacji, przeznaczona jest do częstego stosowania, aby zapewnić odżywcze i ochronne działanie przez cały dzień.

Klorane odżywka bez spłukiwania na bazie masła mango 125 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Klorane odżywka bez spłukiwania na bazie masła mango 125 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone