Biovital Kinder płyn multiwitaminowy 650 ml

Producent BAYER SP. Z O.O.
Pojemność 650 ml
Postać leku Płyn

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

20ml płynu zawiera: żelazo 8,85mg, witamina E 3,92mg, witamina A 322mcg, witamina B1 0,65mg, witamina B2 0,59mg, witamina B3 7,28mg, witamina B6 0,81mg, kwas pantotenowy 4,88mg oraz substancje pomocnicze, takie jak: woda, fruktoza, glicerol, fosforan disodowy, kwas cytrynowy, karmel, aromat marakuja, aromat pomarańczowy, aromat śmietankowy, guma ksantanowa, sorbinian potasu, beta-karoten.

Wskazania

Kinder Biovital to wielowitaminowy preparat odznaczający się wysoką zawartością naturalnego żelaza oraz witamin. Suplement ten jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia, a także dla młodzieży i dzieci w wieku szkolnym.

Działanie

produkt jest w szczególności polecany w przypadku braku apetytu u dzieci, w okresach długotrwałego wysiłku psychicznego i fizycznego oraz w celu uzupełnienia codziennej diety w żelazo i witaminy.

Dawkowanie

dzieci powyżej 3 roku życia, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież: 2 razy dziennie po 2 łyżeczki do herbaty.

Biovital Kinder płyn multiwitaminowy 650 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Biovital Kinder płyn multiwitaminowy 650 ml kupili także:

CITRUS PARADISI (dawniej Citrogrept) płyn 50 ml

Citrus Paradisi - ekstrakt z grejpfruta, to bogaty w naturalną witaminę C preparat, wskazany w stanach osłabienia odporności organizmu, w okresie jesienno-zimowym w celach profilaktyki przed grypą i przeziębieniem oraz dla osób aktywnych fizycznie.

CITRUS PARADISI (dawniej Citrogrept) płyn 50 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone