Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek

cena
7,29 zł
Ilość:
Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O
Pojemność 10 szt.
Postać leku Kapsułki miękkie
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancja czynna: ibuprofen 200mg. Substancja pomocnicza: makrogol 600, woda oczyszczona, krystaliczny potasu wodorotlenek, żelatyna, Anidrisorb 85/70, błękit patentowy V 85%.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni,kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa. 

Działanie

Stosowany także w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Obniża gorączkę. Rozpuszczalna w żołądku kapsułka elastyczna zawiera rozpuszczony ibuprofen, który od razu może zostać wchłonięty z przewodu pokarmowego.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 do 2 kapsułek doustnie co 4 do 6 godzin (nie należy stosować dawki większej niż 6 kapsułek na dobę). Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Osoby w podeszłym wieku: nie jest wymagana modyfikacja dawkowania. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza. W przypadku pominięcia dawki Lek Ibuprom Sprint Caps służy do stosowania doraźnego. Nie stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Przeciwwskazania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu !

Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone