Ibuprom MAX 12 tabletek

cena
7,53 zł
Ilość:
Producent US PHARMACIA SP. Z O.O.
Pojemność 12 tabletek
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg. 

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa. 

Działanie

Powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić. Ibuprom Max zawiera  maksymalną dostępna bez recepty dawkę substancji czynnej (400 mg ibuprofenu), która koncentruje swoją siłę działania bezpośrednio na źródle bólu dając tym samym pewność, że ustąpią bóle takie jak: migrena, bóle menstruacyjne, bóle krzyża oraz bóle zębów. 

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka co 4 godziny, stosować po posiłkach. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na ibuprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, czynna choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, III trymestr ciąży. okres karmienia piersią, dzieci poniżej 12 roku życia, ostrożnie stosować w niewydolności mięśnia sercowego, nerek i wątroby, astmie oskrzelowej, nadciśnieniu tętniczym, u osób leczonych lekami przeciwkrzepliwymi, moczopędnymi, nasercowymi, cyklosporyną, metrotreksatem, kwasem walproinowym, probenecidem, w chorobach zmieniających czynność płytek krwi, w hemofilii.  

Dodatkowe

PODMIOT ODPOWIEDZALNY: US Pharmacia SP. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu !

Ibuprom MAX 12 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Ibuprom MAX 12 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone