Ibum Forte zawiesina doustna 200mg/5ml smak bananowy 100 g

cena
11,98 zł
Ilość:
Producent PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
Pojemność 100 ml
Postać leku Zawiesina
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

5 ml zawiesiny zawiera:  Ibuprofen  (Ibuprofenum)          200 mg

Wskazania

Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego.
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, takie jak: bóle głowy, gardła i mięśni (np. w przebiegu zakażeń wirusowych), bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania, bóle stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (np. skręcenia), bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne, bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.

Działanie

Lek Ibum, zawiesina doustna zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. 

Dawkowanie

Lek stosuje się doustnie.
Dawka dobowa leku Ibum, ściśle zależy od masy ciała i wynosi: 20-30 mg/kg mc., w dawkach podzielonych,
Lek należy podawać w odstępach co najmniej sześciogodzinnych.
U niemowląt poniżej 6. miesiąca życia lek można poda- wać tylko po konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować większej dawki leku niż zalecana.
Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż 3 dni.
Przed użyciem butelkę należy wstrząsnąć.
Do opakowania dołączona jest miarka lub łyżka miaro- wa lub korek i strzykawka doustna.

Ibum Forte zawiesina doustna 200mg/5ml smak bananowy 100 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Ibum Forte zawiesina doustna 200mg/5ml smak bananowy 100 g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone