Ibum Express 400mg 36 kapsułek

cena
14,01 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 36 szt.
Postać leku Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Substancja czynna w 1 kapsułce: ibuprofen – 400mg.
Substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E104, błękit patentowy E 131 (barwniki).

Wskazania

Ibum Express polecany jako skuteczny środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny. Wskazany w bólach o słabym i umiarkowanym nasileniu – bóle głowy, również migreny, bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe, kostne, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle miesiączkowe oraz w stanach gorączkowych.

Działanie

Ibuprofen, czyli substancja aktywna w leku Ibum Express, to składnik o udowodnionym działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Cechą charakterystyczną ibuprofenu jest szybkość działania, w niecałe 30 minut od zażycia zauważalny jest już efekt. Ibum Express to lek uniwersalny, można go stosować w celu uśmierzania różnego rodzaju bólu, np. bólów głowy, powstałych w wyniku urazu czy też bolesnych miesiączek. Skutecznie obniża gorączkę. Co ważne ibuprofen nie kumuluje się w organizmie, zostaje w całości wydalony wraz z moczem.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dawki początkowej. Kolejne dawki w razie potrzeby powtarzać co 3-6 godzin. Nie przekraczać 3 kapsułek, czyli 1200mg ibuprofenu na dobę. Nie należy stosować leku Ibum Express bez konsultowania się z lekarzem dłużej niż 3 dni.

Ibum Express 400mg 36 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Ibum Express 400mg 36 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone