Hyabak krople do oczu 10 ml

cena
23,89 zł
Ilość:
Producent THEA POLSKA SP. Z O.O.
Pojemność 10 ml
Postać leku Krople

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Hialuronian sodu, chlorek sodu, trometamol, kwas solny 1N.

Wskazania

Przeznaczone do stosowania do oczu i na soczewki kontaktowe. Polecany w przypadku odczuwania zmęczenia oczu,pracy przy komputerze lub oglądania telewizji, odczuwania  podrażnienia oczu na skutek przebywania w klimatyzowanych lub centralnie ogrzewanych pomieszczeniach, poprzez pył, wiatr, kurz lub z powodu chorób ogólnych (cukrzyca, reumatyzm, choroby tarczycy) lub  zmian hormonalnych (menopauza), przyjmowania przewlekłego leków przeciw nadciśnieniu tętniczemu, przeciwbólowe, antyalergiczne, przeciwdepresyjne. Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą stosować  krople do ich nawilżania w celu łatwiejszego zakładania i zdejmowania, jak również nawilżania oka.

Działanie

Nawilżające krople do oczu i soczewek kontaktowych z naturalnym hialuronianem, które szybko przyniosą ulgę w przypadku zmęczenia oczu, uczucia podrażnienia lub pieczenia, swędzenia powiek, wrażenia piasku lub ciała obcego pod powiekami, nadmiernego łzawienia. Nawilżają i chronią oczy.

Dawkowanie

1 kroplę wkraplać do każdego oka tak często, jak jest to konieczne. Użytkownicy soczewek kontaktowych mogą nanosić preparat na wklęsłą część soczewki podczas jej zakładania lub zdejmowania, jak również tak często jak jest to niezbędne w trakcie jej noszenia.

 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki kropli

Hyabak krople do oczu 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Hyabak krople do oczu 10 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone