Herbitussin Gardło 12 pastylek do ssania

cena
8,95 zł
Ilość:
Producent US PHARMACIA SP. Z O.O.
Pojemność 12 szt.
Postać leku Tabletki do ssania

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 pastylka zawiera cukier; syrop glukozowy; ekstrakt z liści szałwii 50 mg; olejek szałwiowy 6 mg; witamina C (kwas askorbowy) 20 mg (*33,3%); regulator kwasowości (kwas cytrynowy).

Wskazania

Preparat jest przeznaczony do wspomagania prawidłowej funkcji śluzówki gardła, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz w stanach podrażnienia śluzówki gardła i jamy ustnej wywołanych przez  przebywanie w klimatyzowanych, źle wietrzonych lub zapylonych pomieszczeniach, zmiany temperatury, palenie papierosów i działanie innych substancji drażniących, nadużywanie głosu.

Działanie

Herbitussin gardło to połączenie ekstraktu z szałwii i olejku szałwiowego. Szałwia ma działanie wspomagające prawidłowe funkcje gardła.

Dawkowanie

Doustnie. Maksymalnie 3 pastylki dziennie. ssać do rozpuszczenia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Herbitussin Gardło 12 pastylek do ssania

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Herbitussin Gardło 12 pastylek do ssania kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone