Hascosept Forte aerozol 30ml

cena
14,49 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 30 ml
Postać leku Aerozol
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Chlorowodorek benzydaminy, aromat miętowy, glicerol, etanol 96%, sacharyna sodowa, rycynooleinian makrogologlicerolu, woda oczyszczona. 

Wskazania

Leczenie objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk, afty) związanych ze stanem zapalnym jamy ustnej, tj.: - w zakażeniach bakteryjnych i wirusowych, - w zapaleniu krtani, - w zapaleniu błon śluzowych po radioterapii, - w stanach po zabiegach operacyjnych w laryngologii i stomatologii, a także po intubacji.

Działanie

Substancją czynną leku jest chlorowodorek benzydaminy, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Hascosept Forte stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco.

Dawkowanie

Do stosowania na błonę śluzową jamy ustnej. Przed pierwszym użyciem należy kilkukrotnie nacisnąć przycisk pompki w celu uzyskania prawidłwoego rozpylania. Należy nałożyć aplikator, skierować jego wylot w stronę miejsca zmienionego zapalnie w jamie ustnej i mocno nacisnąć przycisk. Dorośli 2 do 6 razy na dobę, po 2 - 4 dawki. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Bez zalecenia lekarza nia stosować dłużej niz 7 dni.

Hascosept Forte aerozol 30ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Hascosept Forte aerozol 30ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone