Gripex Max 10 tabletek powlekanych USTAWA!

cena
13,26 zł
Producent US PHARMACIA SP. Z O.O.
Pojemność 10 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Paracetamol 500 mg, pseudoefedryna 30 mg, dekstrometorfan 15 mg.

Wskazania

Krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, grypy i stanów grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, katar, suchy kaszel.

Działanie

Gripex Max zawiera specjalnie dobrane składniki w maksymalnych dawkach:

paracetamol - zwalcza dokuczliwą gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła

pseudoefedryna - zwalcza uciążliwy katar i ułatwia swobodne oddychanie

dekstrometorfan - hamuje odruch kaszlowy, łagodzi podrażnienie dróg oddechowych.

Dawkowanie

Stosować doustnie u dorosłych i dzieci od 12 lat: 1 do 2 tabletek 3-4 razy na dobę. Nie przekraczać dawki 8 tabletek na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężkie nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, astma oskrzelowa, choroba alkoholowa, przewlekły kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny, niewydolność oddechowa lub ryzyko jej wystąpienia. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Okres karmienia piersią. Wiek do 12 roku życia.

Gripex Max 10 tabletek powlekanych USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone