Gripex Hot Max 12 saszetek

cena
11,97 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 12 szt.
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu


Skład

(Paracetamolum 1000 mg,  Acidum ascorbicum 100 mg,  Phenylephrini hydrochloridum 12,2 mg).  Proszek do sporządzania roztworu doustnego 

Wskazania

Łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu, grypie. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancje czynne lub na aminy sympatykomimetyczne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Fenyloketonuria (ze względu na zawartość aspartamu). Nie należy stosować leku podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni po zaprzestaniu ich stosowania.  Nie należy stosować leku w skojarzeniu z trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi. Nie stosować w czasie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Nadczynność tarczycy. Nie należy stosować preparatu w okresie ciąży.

Gripex Hot Max 12 saszetek

Krzysztof

organizm szybko zareagował pozytywnie, postawił mnie ten lek na nogi. polecam,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Gripex Hot Max 12 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone